درباره پاراد
در باره ما

انجمن مددکاري امام زمان عجّل ا... تعالي فرجه الشريف در سال 1349 ، با همت جمعي از انسانهاي خيرانديش و با احساس و در پاسخ به نداي ملکوتي الله الله في الايتام (خدا را ، خدا را در امر يتيمان درنظر آوريد) پدر يتيمان، حضرت علي عليه السلام در شهر تاريخي اصفهان شکل گرفت و راه و روش آن امام بزرگوار را درحمايت از خانواده هاي يتيم نيازمند ، سر مشق و برنامه خويش قرار داد.

اين نهاد تازه تأسيس كه با امکانات محدود و جذب چند خانوار نيازمند ، سرپرستي تعدادي افراد يتيم را آغاز کرده بود، با افزايش کمک هاي مردمي و کسب تجربه هاي ارزشمند، به سرعت رو به گسترش نهاد و در سال 1349 بنام مقدس «منجي عالم بشريت حضرت آقا امام زمان(عج)» مزيّن گشت و رسماً به ثبت شركتها رسيد و تا امروز بيش از ده هزار خانواده يتيم نيازمند را در برنامه هاي وسيع و منظم تحت پوشش داشته است.

انجمن مدد کاري امام زمان (عج) به برکت استقبال پرشور مردمي و نيت خالصانه و عملکرد صادقانه بانيان خيرخواه آن به سرعت جايگاه واقعي خود را در سطح جامعه پيدا نمود و رفته رفته فرهنگ حمايت از يتيم ، اين خصلت فراموش شده انبياء و اوصياء الهي را در سرتاسر كشور احياء و به شکل کنوني ساماندهي کرد، بطوريكه امروزه شاهد تأسيس نهادهاي مشابه خود جوش و مردمي به صورت مستقل و با نامهاي گوناگون در بسياري از شهرهاي کوچک و بزرگ ميهن عزيزمان ميباشيم

سامانه پاراد با هدف ایجاد راحتی و سادگی در پرداخت قبوض برای خیرین و نیکوکاران طراحی و پیاده سازی شد تا خیرین در اسرع وقت و بسادگی بتوانند قبوض خود را پرداخت نمایند و ردگیری پرداخت ها برای انجمن مددکاری امام زمان هم بسادگی قابل انجام باشد.

روش کار به این صورت است که هر قبضی در خیریه برای خیرین صادر شود توسط سامانه پاراد دریافت شده و پیامکی حاوی لینک پرداخت برای نیکوکار ارسال می شود نیکوکار از دو روش می تواند اقدام به پرداخت قبض خود نماید یکی پرداخت از طریق لینک ارسالی و دوم پرداخت از طریق نصب اپلیکیشن انجمن مددکاری امام زمان (عج)

 

در صورتی که این اپ روی گوشی نیکوکار نصب باشد پیامک دریافتی توسط نرم افزار تشخیص داده خواهد شد و صفحه پرداخت باز می شود همچنین نیکوکار قادر است تا سابقه کلیه قبوض خود را در این نرم افزار مشاهده نماید. بدیهی است در هر دو روش اتصال به اینترنت در  گوشی خیر لازم است.